Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümü mezunuyum. Mezuniyetimin ardından aldığım bankacılık ve finans eğitimi sonrasında, iş hayatıma ticari bankacılık portföy yöneticiliği ile başladım. Ardından, inşaat sektöründe 7 yıl süreyle yöneticilik yaptım. İş hayatımda edindiğim bilgi ve tecrübelerimi daha verimli kullanabilmek ve kendi işimin patronu olmak amacıyla, 2013 yılında gayrimenkul sektörüne girdim.
Bu dönem içerisinde; Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü bitirdim. Ayrıca; Coldwell Banker tarafından verilen temel eğitimlerin yanısıra, “Konut Projeleri Satışı” ve “Ticari Gayrimenkul” konularında eğitimler aldım.

2018 yılından bu yana SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibiyim.

110 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan, dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markası Coldwell Banker’da çalıştığım bu süre içerisinde İzmir ve Türkiye genelinde çok sayıda ciro ve işlem ödüllerinin de sahibi oldum.
Hayatınızın en önemli kararlarından biri olan, gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinizle ilgili olarak; konusuna hakim, çalışkan, azimli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve başarısı kanıtlanmış bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak istiyorsanız, vakit geçirmeden sizinle tanışmalıyız.

Tanıtım Videosu

Sertifikalar